Pomoc
Ogłoszenia
ogłoszenia
forum
forum
wydarzenia
wydarzenia
artykuły
artykuły
dziecko
dziecko
na wesoło
na wesoło
wizytówki
wizytówki
Wyszukiwarka
Szukana treść
dział wydarzenia
zaawansowane

Partnerzy
Szukam Opieki Zaopiekuję się Jak korzystać
Wydarzenia

Bezpłatne szkolenie JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM

 
DANE
Dodał piastunka
Data 15-07-2010
Miejsce Wilga
Organizator

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Link www.frso.pl
 
 
Opis wydarzenia

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
zaprasza na bezpłatne szkolenie: "Jak radzić sobie ze stresem?",
które odbędzie się w dniach 15 - 16 lipca 2010 w Wildze.


Celem szkolenia będzie nie tylko oddanie się rozważaniom na temat źródeł i specyfiki stresu, ale również zrelaksowanie się i złapanie oddechu.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników podmiotów szeroko rozumianej ekonomii społecznej z terenu Mazowsza - spółdzielni socjalnych, spółdzielni pracy, ZAZ-zów, organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą lub odpłatną pożytku publicznego, a także do takich instytucji i środowisk lokalnych, które planują rozpoczęcie działalności na polu ekonomii społecznej. Grupa uczestników będzie liczyła 20 osób.

Program zajęć
1.Co to jest stres?
2. Praca źródłem stresu:
- jak radzić sobie z trudnym klientem?
- czy dobrze zarządzam swoim czasem?
- brak pewności siebie jako jedno ze źródeł stresu
3. Jak reagujesz na stres?
4. Czy stres jest zawsze zły? czy można się z nim zaprzyjaźnić?
5. Własne sposoby radzenia sobie ze stresem
6. Relaksacja/ćwiczenia oddechowe

Okres wakacyjny to bardzo dobry czas, by choć na chwilę zwolnić tempo i zastanowić się, czy i jak mogę zmienić swoje nastawienie do spraw, które mnie na co dzień stresują w życiu zawodowym i prywatnym.

Termin:
15-16 lipca 2010r.

Miejsce:
Szkolenie odbędzie się w atrakcyjnym ośrodku Las Woda (Park Rekreacyjno-Biznesowy w Wildze, www.laswoda.pl). Ośrodek położony jest w zaciszu pachnącego lasu; do dyspozycji jest wypożyczalnia rowerów, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy, basen otwarty oraz kryty. Jest to więc miejsce idealne, by porozmawiać w miłej, spokojnej atmosferze o tym co nas stresuje i jak możemy temu zapobiec.

Zapisy:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza do 10 lipca 2010 na adres: owojciechowska@frso.pl lub faksem 22 616 33 16
Formularz do pobrania na stronie www.frso.pl

Prowadzący:
Jerzy Drozdowski: pracował w międzynarodowych korporacjach. Zarządzał zespołami ludzkimi, był odpowiedzialny za samodzielne działanie tych zespołów. Zajmował wysokie stanowiska w zarządzie i sam pełnił funkcje Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego. Trener, coach w pełnym wymiarze pracy od 2005 roku. Prowadzi szkolenia w biznesie, jak również jest trenerem rozwoju osobistego. W chwili obecnej jego zainteresowania to spędzanie jak najwięcej czasu z rodziną (żoną i dwoma córkami) oraz trening sztuk walki (jest trenerem Karatedo i trenuje Tai Chi). W treningu sztuk walki pomaga mu zdobyte wykształcenie w kierunku masażu tradycyjnego, chińskiego (Tui Na) oraz masażu stóp.

Olga Wojciechowska: absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W latach 2006 - 2007 prowadziła szkolenia z umiejętności miękkich dla Polaków mieszkających w Edynburgu. W 2008 r. Współtworzyła Centrum Wsparcia Psychologicznego i Terapii FENIKS w Edynburgu. Prowadziła tam szkolenia i warsztaty na temat m.in. asertywności, radzenia sobie ze stresem, budowania pewności siebie, komunikacji interpersonalnej. W Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zajmuje się m.in. promocją ekonomii społecznej na Mazowszu.

Szkolenie jest finansowane w ramach projektu "SPES - skuteczne Przedsiębiorstwo Ekonomii Społecznej" ze środków UE, POKL Priorytet VII, Działanie 7.2 Poddziałanie 7.2.2 "Wsparcie ekonomii społecznej".Tagi
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło


 zapamiętaj mnie


O nas   Regulamin   Polityka prywatności   Napisz do nas   Poleć nas  Reklama   Mapa Strony

EFS EFS EFS Powered by powered by php-fusion & Design by Matonor
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 piastunka.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu