Pomoc
Ogłoszenia
ogłoszenia
forum
forum
wydarzenia
wydarzenia
artykuły
artykuły
dziecko
dziecko
na wesoło
na wesoło
wizytówki
wizytówki
Wyszukiwarka
Szukana treść
dział na wesoło
zaawansowane

Na wesoło
Partnerzy
Szukam Opieki Zaopiekuję się Jak korzystać
Na Wesoło

SKĄD SIĘ BIORĄ DZIECI?

Autor: piastunka  
Dodał: piastunka
Treść:

Skąd się biorą dzieci?
Dzieci z jednego z warszawskich przedszkoli mają swoją wersję:

Krzyś, 6 lat: "Dzieci biorą się oczywiście z brzucha mamy. A w brzuchu mamy są różne składniki, komórki. Ale nie takie do rozmawiana..."

Piotruś, 4 lata: "Dzieci biorą się z gadania. Kiedyś mama mówiła do taty: >Ty nie gadaj tyle, tylko uważaj, bo z tego gadania będą dzieci.< Ale tata tak specjalnie się zagadał, bo na urodziny dostałem braciszka zamiast pieska".

Ola, 5 lat: " Dzieci dostaje sie za karę. Jak byłam na wakacjach u mojej cioci, to ciocia mówiła do wójka: >Ty lepiej bądź grzeczny, chyba, że chcesz mieć drugie dziecko<. Wujek był potem cały dzień na grzybach".

Jaś, 6 lat: "Na dziecko trzeba zpisać się do szpitala. Najpierw do szpitala idzie mama, a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mamę wypisać ze szpitala i wtedy razem z mamą dostaje dziecko. A kwiaty zostają w szpitalu".

Justynka, 5 lat: "Dzieci się klonuje. Trzeba iść do parku na spacer, nazbierać tych motylków do przyklejania do nosa, wydłubać ziarenka i połknąć. I te klony rosną potem w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma przecież czasu na spacery".

Sonia, 5 lat: "W telewizji mówili, że dzieci biorą się z seksu. Pan i pani trzymają się za ręce, patrzą na siebie, a potem dają sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to jest dziecko".

Tagi
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło


 zapamiętaj mnie


O nas   Regulamin   Polityka prywatności   Napisz do nas   Poleć nas  Reklama   Mapa Strony

EFS EFS EFS Powered by powered by php-fusion & Design by Matonor
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 piastunka.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu