Pomoc
Og這szenia
og這szenia
forum
forum
wydarzenia
wydarzenia
artyku造
artyku造
dziecko
dziecko
na weso這
na weso這
wizyt闚ki
wizyt闚ki
Wyszukiwarka
Szukana tre嗆
zaawansowane

Partnerzy
Szukam Opieki Zaopiekuj si Jak korzysta
Zobacz Temat
Opieka nad dzieckiem - praca opiekunka :: PIASTUNKA.PL | Piastunka.pl | Miasta i stawki, czyli o wynagrodzeniach
Autor Warszawa
piastunka
Super Administrator

Post闚: 20
Miejscowo嗆: Warszawa
Data rejestracji: 11.08.08
Jakie s stawki w Warszawie?
Z pewno軼i wysokie w por闚naniu do innych miast.
Autor RE: 10z/h - praca dorywcza
piastunka
Super Administrator

Post闚: 20
Data rejestracji: 11.08.08
Opieka nad 2-letnim dzieckiem, bez dodatkowych obowi您k闚 typu sprz徠anie i prasowanie, miesi璚znie do 40h - 2x4/tydz. plus okazjonalnie wieczory, opiekunka to emertowana nauczycielka przedszkola, z du篡m do鈍iadczeniem i wiedz na temat rozwoju dziecka
Autor RE: Warszawa
nela
U篡tkownik

Post闚: 5
Data rejestracji: 12.08.08
8z/h - praca dorywcza
Odbieranie 5-letniego dziecka z przedszkola i opieka nad nim, bez dodatkowych obowi您k闚, praca ok. 40h/mies. - 3x3h/tydz. plus jeden wiecz鏎 w miesi帷u

Jestem m這d osob, studentk III roku pedagogiki i tyle zarabia豉m opiekujac si Wiktorkiem.
Edytowane przez nela dnia 18-08-2008 14:44
Autor RE: Jaka stawka godzinowa?
MagdaR
U篡tkownik

Post闚: 2
Data rejestracji: 16.08.08
Ja p豉ci豉m ostatnio w Warszawie 7 z/godz za jedno dziecko, 10 za dwoje. Praca 3 razy w tygodniu po 5 -8 godzin w zaleznosci od dnia, bez dodatkowych zaj耩, typu sprz徠anie, gotowanie. Opiekunka, osoba powy瞠j 50 lat, by豉 dyspozycyjna, wi璚 zdarza這 nam si spotyka i 5 dni w tygodniu, takze ilo軼 godzin w miesiacu waha豉 si od 50 do 100.
kasia
U篡tkownik

Post闚: 1
Data rejestracji: 14.08.08
Opieka nad 4,5 miesi璚znym dzieckiem bez dodatkowych obowi您k闚 10 z/h. Praca na pe軟y etat bez weekend闚.

Jestem studentk pedagogiki specjalnej.
mamapiotra
U篡tkownik

Post闚: 2
Data rejestracji: 24.10.08
Opiekuj si dzie熤i w Warszawie dorywczo, w razie choroby llub wyj軼ia rodzic闚 do kina, czy znajomych i bior od 10 do 20 z na godzin. W weekendy dro瞠j. Mam kole瘸nki, kt鏎e pracuj w domach na sta貫 i najcz窷ciej stawka wynosi od 10 do 15 z na godzin. Nie s造sza豉m, 瞠by kto p豉ci 7 z za godzin.
natali_m
U篡tkownik

Post闚: 1
Data rejestracji: 12.11.08
Hejsmiley
Ja opiekuje sie 19 miesiecznym ch這pcem, po roku pracy poprosi豉m o 200 z podwy窺zki. No i teraz zarabiam 1600 z za 3 dni po 9h i 2 dni po 8.
Opiekuj si r闚nie dorywczo w weekendy moim poprzednim podopiecznym i od rodzic闚 otrzymuje 12 z na godzinsmiley
Pozdrawiamsmiley
agapio
U篡tkownik

Post闚: 3
Data rejestracji: 18.02.09
opiekuj si dw鎩k dzieci. Nie gotuj im, tylko odgrzewam. Nie prasuj i nie sprz徠am. jestem do dyspozycji przez 9 -11h dziennie, bez weekend闚. Moja stawka to 15z/h. Pracuj w Warszawie, na S逝瞠wiu.
Skocz do Forum:
Tagi
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

zapami皻aj mnie

O nas   Regulamin   Polityka prywatno軼i   Napisz do nas   Pole nas  Reklama   Mapa Strony

EFS EFS EFS Powered by powered by php-fusion & Design by Matonor
Wszelkie prawa zastrze穎ne © 2008 piastunka.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptacj regulaminu