Pomoc
Ogłoszenia
ogłoszenia
forum
forum
wydarzenia
wydarzenia
artykuły
artykuły
dziecko
dziecko
na wesoło
na wesoło
wizytówki
wizytówki
Wyszukiwarka
Szukana treść
zaawansowane

Partnerzy
Szukam Opieki Zaopiekuję się Jak korzystać
Zobacz Temat
Opieka nad dzieckiem - praca opiekunka :: PIASTUNKA.PL | Off Topic | Serwis Piastunka.pl, czyli wszelkie opinie, spostrzeżenia i sugestie
Autor Podziel się opinią
piastunka
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 11.08.08
Zapraszam do dzielanie się opiniami odnośnie funkcjonowania serwisu. Co Wam sie podoba, a co jest niepotrzebne. Jak udoskonalić serwis, żeby stał się łatwiejszy w obsłudze? Pomóżcie nam zbudować serwis ogłoszeń dobrej opieki!
Autor RE: Podziel się opinią
pasja
Użytkownik

Data rejestracji: 29.12.08
Wygląd serwisu jest całkiem przyjemny i na pewno oryginalny. Podoba mi się dział Dziecko - znalazłam tam piosenki i wierszyki, które pamietam jeszcze z własnego dzieciństwa smiley Jedyne, czego mi brakuje, to większego ruchu na stronie. Zainwestujcie w reklamę, żeby przyciagnąć więcej użytkowników.
piastunka
Super Administrator

Serwis jest nowy, więc potrzeba nam troche czasu na wypozycjonowanie go wyszukiwarkach. Na razie reklamujemy się w Google, myślimy też o innych formach reklamy.
agapio
Użytkownik

Data rejestracji: 18.02.09
witam
ja np nie bardzo dostrzegam możliwość edycji ogłoszenia, które zamieściłam. Ale być może jeszcze sama nie opanowałam wszystkich opcji portalu smiley
agapio
Użytkownik

Data rejestracji: 18.02.09
aaa no i mam kłopot z zamieszczeniem zdjęcia....
piastunka
Super Administrator

Z prawej strony ekranu widoczne jest okienko logowania, które po zalogowaniu zamienia sie w okno zarządzania kontem użytkownika. W tym oknie znajdują się zakładki, dzięki którym użytkownik ma dostęp do swoich danych, prywatnych wiadomości oraz ogłoszeń i wszystkich materiałów (piosenek dla dzieci, zdjęć itp.), które publikuje na łamach serwisu Piastunka.pl

Edycji ogłoszenia można dokonać wchodząc w zakładkę:
Panel Zarządzania>Ogłoszenia>Aktywne
i klikajac ikonę EDYCJA widoczną obok ogłoszenia.

Aby dodać zdjęcie lub obrazek należy wejść w zakładkę Edytuj Profil i wśród pozycji nieobowiązkowych znaleźć AVART. Wystarczy kliknąć pole PRZEGLĄDAJ i już można wybrać na swoim komputerze plik, który chcemy dodać jako avart. Dodawany avart musi spełniać pewne kryteria:
- Max. rozmiar pliku: 30Kb / Max. rozmiar grafiki: 160x160 pikseli
- W nazwie pliku nie może byc polskich liter
- Nazwa pliku musi być jednoczłonowa, tzn. nie może zawierać spacji

Obrazek lub zdjęcie widoczne będzie przy postach na forum oraz w ogłoszeniach publikowanych przez użytkownika, który dodał avart.
Edytowane przez piastunka dnia 01-04-2009 21:37
Skocz do Forum:
Tagi
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

zapamiętaj mnie

O nas   Regulamin   Polityka prywatności   Napisz do nas   Poleć nas  Reklama   Mapa Strony

EFS EFS EFS Powered by powered by php-fusion & Design by Matonor
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 piastunka.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu