Pomoc
Ogłoszenia
ogłoszenia
forum
forum
wydarzenia
wydarzenia
artykuły
artykuły
dziecko
dziecko
na wesoło
na wesoło
wizytówki
wizytówki
Wyszukiwarka
Szukana treść
zaawansowane

Partnerzy
Szukam Opieki Zaopiekuję się Jak korzystać
Jak korzystać z serwisu Piastunka.pl?
Piastunka.pl to serwis BEZPŁATNYCH ogłoszeń dotyczących opieki nad dziećmi, osobami starszymi i chorymi, niepełnosprawnymi, domem oraz zwierzętami.


Rejestracja

Rejestracja w serwisie Piastunka.pl jest BEZPŁATNA i możliwa całą dobę. Przeglądanie zawartości serwisu Piastunka.pl nie wymaga rejestracji. Aby korzystać ze wszystkich funkcji serwisu należy się jednak zarejestrować. Rejestracja umożliwia zamieszczanie ogłoszeń, składanie ofert do ogłoszeń, kontaktowanie się z innymi użytkownikami serwisu oraz wystawianie komentarzy itp. Rejestracja polega na prawidłowym wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie głównej serwisu. Zarejestruj się lub skorzystaj z pomocy.

Ogłoszenia

Serwis Piastunka.pl pośredniczy między osobami, które chcą odpłatnie opiekać się innymi, a ich bezpośrednimi pracodawcami. Serwis Piastunka.pl umożliwia samodzielne dodawanie ogłoszeń i wybór najlepszej dla siebie oferty. Zamieszczanie ogłoszeń oraz przeszukiwanie bazy ogłoszeń jest BEZPŁATNE. Przeglądanie ogłoszeń ułatwia wyszukiwarka filtrująca ogłoszenia wg wskazanych kryteriów. Publikacja ogłoszenia polega na wypełnieniu i wysłaniu formularza ogłoszeniowego, dostępnego w koncie użytkownika po zalogowaniu. Ogłoszeniodawca sam ocenia składane przez użytkowników oferty i wybiera takie, które wydają mu się najkorzystniejsze. Autorom wybranych ofert ogłoszeniodawca wysyła zaproszenie do współpracy. Zaproszenie nie jest równoznaczne z koniecznością podjęcia tej współpracy, bo ostateczną decyzję obydwie strony podejmują po realnym spotkaniu. Po przyjęciu zaproszenia obydwie strony otrzymują swoje dane kontaktowe, umożliwiające im umówienie spotkania dotyczącego szczegółów współpracy. Obydwie strony mają też możliwość wystawienia komentarzy weryfikujących swoją wiarygodność. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skorzystaj z pomocy.

Szukam opieki - ogłoszenia pracodawców, czyli osób szukających opiekunki

Zaopiekuję się - ogłoszenia opiekunek, czyli osób szukających pracy


Oferty

Serwis Piastunka.pl umożliwia samodzielne przeglądanie ogłoszeń i składanie do nich ofert. Przeszukiwanie bazy ogłoszeń nie wymaga rejestracji. Aby złożyć ofertę do ogłoszenia należy się zalogować. Składanie ofert do ogłoszeń jest BEZPŁATNE. Złożenie oferty polega na wysłaniu do ogłoszeniodawcy wiadomości z propozycją współpracy i informacjami dotyczącymi własnej osoby. Ogłoszeniodawca zainteresowany spotkaniem z autorem oferty wysyła mu zaproszenie do współpracy. Autor oferty może przyjąć zaproszenie lub odrzucić je, jeśli jego sytuacja uległa zmianie i nie jest zainteresowany podjęciem współpracy z ogłoszeniodawcą. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skorzystaj z pomocy.

System komentarzy

W serwisie Piastunka.pl wiarygodność użytkowników zamieszczających ogłoszenia i składających oferty weryfikowana jest przez system komentarzy. System komentarzy ma na celu zmniejszenie ryzyka trafienia na osobę nieuczciwą, ale całkowicie przed tym nie zabezpiecza. Komentarze wystawiane są na podstawie realnych spotkań między użytkownikami serwisu Piastunka.pl. System komentarzy polega na wymianie subiektywnych opinii odnośnie jakości kontaktu mailowego lub telefonicznego, przebiegu realnego spotkania, potwierdzenia posiadanych referencji lub innych informacji podanych w ogłoszeniu/ofercie oraz ewentualnego podjęcia współpracy. Komentarz może być pozytywny, negatywny albo neutralny i zawsze przyporządkowany jest do konkretnego Użytkownika. Pozytywny komentarz potwierdza wiarygodność użytkownika i informacji podawanych przez niego w ogłoszeniu lub ofercie. Pozytywny komentarz wskazuje na poważne traktowanie przez użytkownika osób poznanych za pośrednictwem serwisu Piastunka.pl. Pozytywny komentarz nie musi wiązać się z podjęciem współpracy, nie należy więc go traktować jako referencji potwierdzających warunki lub jakość pełnionej opieki. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skorzystaj z pomocy.

Inne usługi

Serwis Piastunka.pl skupia wokół siebie aktywną społeczność osób ceniących dobre praktyki w zakresie opieki nad innymi. Użytkownicy mogą dyskutować i wymieniać się informacjami korzystając z forum Piastunka.pl. Korzystanie z forum jest BEZPŁATNE, ale dodawanie postów możliwe jest tylko po zalogowaniu. Serwis Piastunka.pl zawiera wartościowe treści dotyczące opieki nad innymi. Przeglądanie zawartości serwisu Piastunka.pl jest BEZPŁATNE, ale zamieszczanie własnych zdjęć i treści dotyczących opieki możliwe jest tylko po zalogowaniu. Zachęcamy do komentowania i uzupełniania zawartości serwisu.
Tagi
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło


 zapamiętaj mnie


O nas   Regulamin   Polityka prywatności   Napisz do nas   Poleć nas  Reklama   Mapa Strony

EFS EFS EFS Powered by powered by php-fusion & Design by Matonor
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 piastunka.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu