Pomoc
Ogłoszenia
ogłoszenia
forum
forum
wydarzenia
wydarzenia
artykuły
artykuły
dziecko
dziecko
na wesoło
na wesoło
wizytówki
wizytówki
Wyszukiwarka
Szukana treść
zaawansowane

Partnerzy
Szukam Opieki Zaopiekuję się Jak korzystać
Piastunka.pl - serwis dobrej opieki

Piastunka.pl to serwis ogłoszeń dotyczących różnego rodzaju opieki: nad dziećmi, osobami starszymi i chorymi, niepełnosprawnymi, domem oraz zwierzętami.

Misją serwisu Piastunka.pl jest rozwijanie świadomości dobrych praktyk w zakresie szeroko pojętej opieki. Serwis Piastunka.pl pośredniczy między osobami, które chcą odpłatnie opiekować się innymi, a ich bezpośrednimi pracodawcami, szukającymi dobrej opieki. Serwis Piastunka.pl umożliwia samodzielne dodawanie ogłoszeń i wybór najlepszej dla siebie oferty, co eliminuje duże koszty pośrednictwa, jakie pobierają agencje. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i możliwe przez całą dobę.

Za rejestrację, dodawanie ogłoszeń, składanie ofert oraz przeglądanie zawartości serwisu nie są pobierane żadne opłaty.


Wiarygodność użytkowników zamieszczających ogłoszenia w serwisie Piastunka.pl weryfikowana jest przez system komentarzy, co zmniejsza ryzyko trafienia na osobę nieuczciwą, choć całkowicie przed tym nie zabezpiecza.


Serwis Piastunka.pl zawiera, oprócz ogłoszeń, wartościowe treści dotyczące opieki nad innymi oraz skupia wokół siebie aktywną społeczność osób ceniących dobre praktyki w zakresie opieki nad innymi.


Serwis Piastunka.pl żyje i rozwija się dzięki swoim użytkownikom, dlatego wszystkie opinie i sugestie są dla nas bardzo cenne. Zachęcamy do komentowania i uzupełniania zawartości serwisu.


Tagi
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło


 zapamiętaj mnie


O nas   Regulamin   Polityka prywatności   Napisz do nas   Poleć nas  Reklama   Mapa Strony

EFS EFS EFS Powered by powered by php-fusion & Design by Matonor
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 piastunka.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu